Kadınlara Özel Seks Önerileri

Estrogenolit Hap

Birçok erkek, konu seks olunca, sandığınızdan çok daha farklı düşüncelere sahiptirler. Cinsellik onlar için eş ya da partnerleri ile yakınlaşmak, onu mutlu etmek ve hayatı taçlandırmak anlamına gelir. Hadi hep beraber erkeklerin bakış açısından cinselliğe bir göz atalım ve kendimize cinsellik ile ilgili küçük notlar alalım.

Erkeklerin seks sırasında erotizme fazlasıyla kapıldıkları ve bu nedenle dış dünyayla bağlantılarını kopardıkları düşünülür ama bu doğru değildir. Erkekler de tıpkı bizler gibi güzel sözcüklere, övgülere olumlu tepkiler verirler. Eş ya da partnerinize yatak odasına geçmeden önce ya da yatak odasındayken  güzel sözler söyleyin. Hoşunuza giden hareketleri ve davranışları belirtin ve onu mutlu edin.

Erkekler eş yada partnerlerinin seksten hoşlanmasını severler. Bunu kişisel olarak alırlar ve seks erkekler için, kadına hükmetmek değil kadını büyülemek için bir metottur. Kısacası, ona sizi büyülemesi için fırsat verin.

Erkekler sadece penislerinden ibaret değildirler. Bütün dikkati çeken ”o” olsa da erkeklerin pek çok erojen bölgesi vardır. Göğüs bölgesi, baldırların iç kısmı ve yüz bu bölgelerden sadece bazılarıdır. Ayrıca size bir de sır verelim; bir erkeğin testislerini tutmanız, onu gerçekten de tahrik edebilir.

Erkekler fantezilerini paylaşmaktan hoşlanırlar ama eş yada partnerlerinin ne tepki vereceğinden korkarlar. Fantezilerden hoşlanıyor ve bu konuda onunla konuşabilmek mi istiyorsunuz? Öncelikle ona, onu yargılamayacağınızı söyleyin. Sonra bir kutuya her ikiniz de fantezilerinizi yazıp atın ve istediğiniz bir anda bu kutudan kağıtları çekip, okuyun. İkinizin de ilgisini çeken fantezileri gerçekleştirin.

Seks sırasında konuşmak erkekleri çok tahrik eder. Nasıl konuşmanız gerektiğine gelince, seksi, ahlaksız ve kışkırtıcı olun! Yatakta söylediğiniz seksi sözcükler onu bir gladyatöre çevirecektir.

Erkekler cinsel açıdan doyumsuz olarak bilinirler ama kadınlar bu konuyu bir kez daha düşünmekteler. Erkekler seksi bir kutlama gibi görürler. Siz de bunu bir kutlama gibi görmeye çalışın. Ayrıca iyi bir orgazm stres ve gerginliği alır, tansiyonu düzenler ve iyileşmeleri hızlandırır.

Estrogenolit Hap

“Kadınlara Özel Seks Önerileri” üzerine bir yorum

  1. Uzun zamandır siteden ürün bakıyordum partnerimin isteksizliği artık bizi olumsuz yönde etkiliyordu.bende bayan tableti söyleyip deneyelim dedim.böyle birşeyin olmayacağını söyledi ikna çabalarımdan sonra ürünü sipariş ettim.hızlı kargosuyla ürünü 2 gün içerisinde alıp etkisinden çok memnun kaldık.Kesinlikle tavsiye ediyorum teşekkürler

Bir cevap yazın